Jste fanoušek brutálních úprav?

Nebo jen chcete decentně upravit vzhled, obnovit zašlý lesk, zvýšit výkon, snížit spotřebu, nebo upravit zvuk vašeho vozu? Ve všech případech případech jste na správném místě!!!

Všem příznivcům a fanouškům nabízíme v oblasti TUNINGU individuální přístup, poradenství a následné profesionální vylepšení vašeho vozu na míru dle nejrůznějších přání! Instalace sportovních výfukových systému světových značek jako například AKRAPOVIČ, HAMANN, MAGNAFLOW, FOX a další, nebo pak individuální tvorba nerezových výfukových systému na míru vašeho vozu! Dále pak výměny sportovních pružin a podvozků vozu, instalace ,,aktivního výfukového systému MAXHAUST", který dodá i nudnému DIESELU atraktivní zvuk benzínové V8 bez nutnosti zásahu do stávajícího výfuku.  Samozřejmostí je kompletní fullservice v oblasti čištění a údržby vozu, od detailního ošetření a korekce laku, přes opravy poškozených sedadel a kožených částí interiéru vozu, čalounické práce umíme také zastřešit, referencí nám jsou celkové přestavby interiérů jak veteránů tak i moderních vozidel. Více od každé kategorie naleznete níže.

V případě že jste nenašli níže co jste hledali? Volejte na telefonní číslo 777 517 621 nebo 739 600 435 a rádi s Vámi vymyslíme řešení každého vašeho požadavku.

 

Máte rádi čisté a voňavé auto?

Bohužel nemáte dostatek volného času se mu plně věnovat po stránce estetické údržby? Nebo se jen nevyznáte ve velké škále kosmetických přípravků? V tom případě se na nás neváhejte obrátit a my vám rádi s tímto "problémem" pomůžeme!

Všem co mají rádi své auto pěkně čisté a nablýskané nabízíme hned několik možností jeho údržby. Od klasického ručního mytí až přes časově a technologicky náročné obnovy zašlého laku. Ať už si u nás objednáte menší nebo větší balíček údržby, vždy bude o vaše auto dobře postaráno, díky speciálně školenému personálu a profesionálního vybavení se vašemu vozu dostane ta nejlepší možné péče. I u základního mytí se vždy dbá na kvalitu a smysl pro detail, snažíme se vyčistit a zaměřit se na každý záhyb nebo skrytou škvíru, čemuž samozřejmě automatické myčky nikdy nemůžou konkurovat. Zákazníkům nabízíme samozřejmě možnost volby a to například pouze údržby exteriérů, nebo naopak pouze interiérů a nebo ideálně FULL SERVIS kompletního mytí, který je sice časově nejnáročnější, ale také nejdůkladnější. Dále se specializujeme na obnovu a hloubkové rozleštěni zašlých laků, opravy a renovace poškozených částí interiérů (ošoupané sedáky a opěradla sedadel, poškrabané nebo odřené plasty) nebo dokonce kompletní renovaci interiérů a mnohem více. Ke všem výše uvedeným službám disponujeme řadou úspěšných referencí a nemáme problém je zákazníkům před započatím prací na jejich vozu doložit a předvést.

Kompletní seznam služeb prosím konzultujte na telefonním čísle 777 517 621 nebo pak na emailu: info@nellycars.cz

 

MAXHAUST EXHAUST SYSTEM
neboli "Aktivní výfukový systém"

Máte pěkné sportovně vypadající vozidlo, ale váš dieselový motor nemá ten správný zvuk? Nebo máte naopak benzínový motor, ale zvuk a projev motoru vašeho vozu není takový jaký by jste si přál? V obou případech pro Vás máme řešení. Jako první a stále i jediní v ČR jsme získali oficiální zastoupení německé společnosti MAXHAUST zabývající se výrobou tzv. aktivních výfukových systému, které doslova imitují zvuk silných benzínových motorů jako jsou V8 a V12. Celé to spočívá v instalaci speciálních "reproduktorů", které se za pomocí nejmodernější technologie spojí s jednotkami ve vašem vozu a dokonale kopírují průběh otáček vašeho vozu a ve stejné frekvenci imitují krásný hluboký zvuk benzínových dravců. 

Pro lepší prezentaci těchto výfukových systému jsme pro Vás připravili krátké video, které snad zodpoví vaše veškeré dotazy. Doporučujeme video zvětšit na celou obrazovku a zvuk reproduktorů pořádně "osolit" na maximum... Nicméně i tak je pro Vaše rozhodnutí nejlepší zažít systém maxhaust na vlastní kůži. Máme na naší firmě ukázková vozidla tímto systémem vybavené. Za poslední rok a půl jsem instalovali systém maxhaust už do značek BMW, Mercedes-Benz, AUDI, JEEP a podobně! Řada z těchto vozidel byla ještě v tovární záruce, systém maxhaust ji však nijak nenaruší!


Instalace je možná téměř na každý vůz...

...nikdy nedochází k žádným zásahům do elektroniky vašeho vozu, vše co se nainstaluje je snadno opět odpojitelné. Navíc se celý systém dá nastavit hned v několika režimech, to znamená, že například v režimu COMFORT je zvuk kultivovaný a jen lehce doplňuje originální projev vašeho výfuku, ale naopak v režimu SPORT krásně "řve" a dělá z vašeho vozu opravdový supersport. Režimů se dá volit hned několik a v případě že vaše vozidlo nemá možnost jízdních režimů, také nevadí, přepínání režimů se dá nastavit buďto na ovládání na volantu nebo se nainstaluje pod jiné tlačítko z výbavy vašeho vozu. V současné době se pak dá vybírat v základu s dvou verzí systému a to V8 POWER nebo MASERATI V12 SUPERSPORT.

Objednávky těchto aktivních systému a jejich instalace je možné udělat buďto telefonicky na čísle 739 600 435 nebo online přímo na našem eshopu. 

VÍCE NA NELLYSHOP.cz
 

Další videa k systému MAXHAUST naleznete ZDE

 

Hledáte autorádio pro Váš vůz?

Mrkněte na rozsáhlou nabídku našich 2DIN rádií

Už přes dva roky se zabýváme prodejem a také následnou montáží 2DIN autorádií, spolu s našim zahraničním partnerem spolupracujeme na vývoji nejen software rádií, ale taky hardware našich rádii je podstatně odlišným těm co naleznete například na EBAY. Našim cílem je aby i tyto cenově dostupné autorádia dosahovaly podobných kvalit jako originální autorádia a v mnohém je někdy i předčí. V naší široké nabídce naleznete autorádia pro vozidla značek: Audi, Škoda, Seat, Volkswagen, BMW, Citroen, Mercedes, Honda, FORD, Peugeot, Kia, Suzuki, Hyundai, Porsche,  Toyota, Opel a nabídku stále rozšiřujeme. Naše rádia podporují systémem WinCe tak Android, stačí si vybrat. Samozřejmostí je že při nákupu rádia od nás dostanete plnohodnotný daňový doklad s možností odpočtu DPH a také záruku po dobu 24 měsíců od zakoupení!

Objednávky těchto 2 din rádií a jejich instalace je možné dělat buďto telefonicky na čísle 777 517 621 nebo online přímo na našem eshopu. 

VÍCE NA 2DINRADIA.cz

 

Profesionální CHIPTUNING vozidel

Chybí Vám pod kapotou pár koní? Nebo by jste rádi jezdili o něco ekonomičtěji? Máme tedy pro vás řešení v obou případech, ba dokonce umíme kombinaci obojího.

Úpravou software jednotky vašeho vozu dojde k navýšení výkonu vašeho motoru až o 35% a naopak dochází k optimalizaci výfukových zplodin a také snížení spotřeby vašeho vozidla až o 1l na 100km. Samozřejmostí je doživotní záruka na úpravu a navrácení software zpět ZDARMA! 

Celá úprava probíhá následovně:
Nejprve si s klientem upřesníme typ úpravy (zda chcete zvýšit výkon, nebo pouze snížit spotřebu, či to chcete kombinovat, tzv."zlatý střed"). Po upřesnění typu úpravy náš kvalifikovaný pracovník převezme a důkladně prověří váš vůz. Udělá kompletní diagnostiku a vyčtení závad všech jednotek vašeho vozu. V případě, že jsou jednotky bez závad, můžeme se do toho pustit. Ke každému automobilu a jeho úpravě přistupujeme individuálně. Přihlíží se vždy na vaše požadavky, stav najetých KM a celkovou dosavadní kondici motoru tak, aby se docílilo udržení nebo nejlépe k prodloužení životnosti motoru, emisní limity a další důležité věci.

Po úpravě softwaru jednotky ("CHIPTUNING")  otestujeme vůz již v nachipovaném režimu. Dojde opět k vyčtení všech jednotek vozu a v případě, že nejsou zjištěny žádné chybové kódy tak i k následné projížďce abychom si byli jisti, že je výsledek 100%! No a je hotovo. Získáváte automaticky doživotní záruku na zpětné přehrání software a můžete si doplatit i prodloužení vaší tovární záruky na motor a převodovku, další možnosti jsou například zapsání upraveného výkonu do TP atp. Možností je opět dost a rádi vám vše vysvětlíme podrobně a seznámíme Vás se vším co potřebujete o chiptuningu vědět. Tyto softwarové úpravy se dají řešit téměř na každém voze. Ceny takovýchto úprav se pohybují od 5.000,-Kč bez DPH.

Více pak na telefonu 739 600 435 nebo na e-mailu: info@nellycars.cz

 

Antiradar do každého vozu!

V dnešní době všelijakých chytrých radarů, foto pastí, měřených úseků a přibývajících aut dálniční policie je dneska antiradar téměř nutným společníkem pro každého kdo jezdí hodně a nebo se rád projede nad rámec povolené rychlosti...Tímto samozřejmě nikoho nenabádáme aby porušoval zákon!

Nabízíme prodej a instalaci všech antiradarů nejen značky GENEVO a to jak pevných (skrytých) tak klasických přenosných. Garantujeme funkčnost a správné nastavení radaru, tak aby jeho detekce byly včasné a správné. Jen v rychlosti vyvrátíme pár základních mýtů ohledně antiradarů. Radarový detektor je v ČR naprosto legální a jeho funkce je pouze pasivní příjem vysíláný z měřících radarů, na ten vás antiradar včas upozorní zhruba ze 80%, detekce nejsou nikdy 100%, na to upozorňujeme! Nejen GENEVO však své produkty stále zlepšuje a účinnost dnešních antiradarů je čím dál tím rychlejší a přesnější. Antiradar vás nejen že upozorní na policejní hlídku (např. dálniční superby, passaty,atp.), bez problému vám detekuje veškeré měřené úseky, kamery na červenou, stacionární radary a to díky zabudovanému GPS modulu. Nabídka je dneska velice rozšířená a možností je hned několik. Nemáme problém ani s instalací radarů jiných značek, nicméně s radary GENEVO máme velice dobré zkušenosti a proto je můžeme jen doporučit.

Více pak na telefonu 739 600 435 nebo na e-mailu: info@nellycars.cz

 

Individuální úpravy vozidel a tuning!

Zabýváme se a umíme vám a vašemu vozidlu dále nabídnout:

  • výměna sportovních výfukových systémů jako např.: AKRAPOVIČ, HAMANN, MAGNAFLOW
  • tvorba sportovních výfukových systému přímo na míru vašeho vozu
  • instalace vyšší výbavy vozu (sedadla ventilované, masážní, CIC a NBT systém do vozidel E60,E70,E90,...xenonové a LED světlomety, multifunkční volanty, aktivní dálkové světla, noční vidění, softclouse...)
  • dokódování výbavy vozu (vypnutí pípání pásů, zobrazení funkčních členů, paměť STARTSTOP, ALPINE software převodovek a motorů...)
  • instalace podvozkových kitů (stavitelné a vzduchové odpružení)
  • předělání brzdového systému (větší třmeny, kotouče - větší brzdový účinek, lepší vzhled - AMG, M-POWER, AUDI RS...)
  • kompletní předělání vzhledu vašeho vozu, pakety: RS-LINE, M-PAKET, AMG, BMW PERFORMANCE...včetně následného lakovaní a karosářských úprav
  • A MNOHEM VÍCE...

Věříme, že najdeme vždy řešení i sebe složitějšího požadavku! Nebojíme se nových výzev a máme za sebou spoustu kvalitních a náročných úprav! 

Více pak na telefonu 739 600 435 nebo na e-mailu: info@nellycars.cz