PROGRAM NEJEN PRO VETERÁNY
“NELLYCARS LUXURY PARKING”

aneb nemůžete nechat stát svého sporťáka, youngtimera nebo svou dobrou investici někde na zahradě pod plachtou…

Program “NLP” je připraven pro všechny milovníky, nadšence a benzínové šílence, kteří mají svá auta opravdu rádi a zároveň chtějí, aby bylo o jejich vozidla řádně postaráno, i když zrovna u svého vozu nejsou, nebo nemůžou být. Již nyní máme pro naše zákazníky připraveno 8 parkovacích míst, které slouží k bezpečnému a především NONSTOP hlídanému a regulovanému spánku Vašeho vozu. Program NLP zaručí, že váš vůz bude vždy připraven a v maximální kondici. V tomto programu lze vybírat ze 3 typů balíčku: BASIC, GOLD, PLATINUM. Ve všech programech máte samozřejmě nonstop přístup ke svému vozu, možnost online sledování vozidla přes kamerový systém a základní poradenství. Balíčky se od sebe liší rozsahem poskytovaných služeb.

 

Co mohu od NLP očekávat?
- NONSTOP hlídané parkování vozidla v zabezpečené a střežené budově
- možnost ověření stavu vozidla ONLINE kamerovým přenosem
- konstantní teplota a vlhkost garáží-parkingu
- přístup k vozidlu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu za pomocí chipu
- mytí, kontrola provozních kapalin a celková údržba vozidla
- váš vůz bude pro Vás vždy připraven tak, aby jste do něj mohli kdykoliv nasednout a vyrazit na pořádnou projíždku
- hlídaní a provedení STK prohlídek
Kompletní seznam a rozdělení baličků ještě chystáme a ladíme s potřebami našich klientů.
Již nyní ale víme, že například v nejvyšším baličku bude vůz vždy vybaven mimo jiné GPS modulem, který svého majitele nonstop informuje formou SMS i o sebemenším pohybu jeho vozidla (převoz v rámci areálu na běžnou údržbu, myčka, atp.). Dalším benefitem v rámci balíčku PLATINUM bude např.: bezplatný odvoz klienta v rámci 150 km od našeho areálu. Vše se ještě dochystává a bude v brzké době upřesněno, společně s 3D vizualizacemi chystané přístavby právě zmiňovaného luxusního SHOWROOMU určeného výhradě pro odpočinek vašich vozidel a tím i nárust "parkovacích míst" z 8 na cca 30 perfektně vybavených a zabezpečených kójí pro vaše vozidla!

Pokud Vás cokoliv z výše uvedeného zaujalo neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 739 600 435, nebo na info@nellycars.cz

Fotogalerie

Galerie nenalezena