NABOURALI VÁS?

Nabourali jste? Nabourali vás? Jsme tady pro Vás!

Potřebujete asistenční službu? Volejte nám pro odtah Vašeho vozidla po celé České Republice! Na místě dopravní nehody zajistíme výměnu osobních údaju mezi oběma stranami. Vyplnění záznamů o dopravní nehodě , fotodokumentaci, určení výše škody, bezplatný odtah vozidla + odvoz účastníků od dopravní nehody. Poté Vám zapůjčíme jeden z našich náhradních vozu. Vyřídíme s vámi veškeré náležitosti s pojišťovnou. V našem autoservise vám bezplatně opravíme vůz s nejmodernějšími přípravky a diagnostickými přístroji, které jsou doporučeny výrobcem vozidla. 

Proč si vybrat právě nás?

Odtah po celé České Republice 24h/7dní v týdnu. Zkušený tým odborníku od vyplnění dokumentů až po konečnou opravu vozu.

 

Asistenční služba

NONSTOP odtahova služba 24 HOD

Přijedeme za vámi k dopravní nehodě a to zcela zdarma! Doporučíme vám zda je nutné volat policii ČR, či nikoliv. Také zajistíme výměnu údajů mezi účastníky dopravní nehody a zároveň s vámi sepíšeme záznam o dopravní nehodě (EUROFORMULÁŘ), v případě že nehoda nepodléhá povinosti hlásit nehodu polici ČR.
Tento záznam musí obsahovat:
1. popis času a místa vzniku dopravní nehody 
2. popis příčiny, průběhu a následků dopravní nehody
3. identifikaci účastníků a vozidel dopravní nehody
Tento formulář musí být podepsán oběma stranami. Nafocení místa nehody je samozřejmostí. Odtah vozidla z místa nehody a odvoz účastníků nehody.

Tyto a další úkony pro vás zajistíme formou FULLSERVISU! 

Hned po nehodě tedy prosím volejte, pište... 
773 004 503  // info@nellycars.cz

 

Nemáte k dispozici náhradní vozidlo? Nevadí, vozidlo vám zapůjčíme po dobu opravy!

Náhradní vůz vám zapůjčíme zcela zdarma...

Bezplatné zapůjčení automobilu je v případě, pokud dopravní nehodu nezaviníte. V případě zavinění dopravní nehody je zapůjčení vozidla také k dispozici. Doba trvání bezplatného zapůjčení vozidla:
1. Parciální škoda - představuje částečně poškození vozidla, u kterého je možné škodu odstranit opravou. Po dobu opravy vám  bezplatně zapůjčíme vozidlo.
2. Totální škoda - vždy, pokud náklady na úplné odstranění veškerých poškození z nehody převyšují tržní hodnotu nepoškozeného vozidla těsně před nehodou. Bezplatné zapůjčení vozidla vám poskytneme do doby koupě nového auta

Oprava vašeho vozu

Veškeré opravy vašeho vozu vyřídíme v našem autoservise v maximální možné kvalitě. Disponujeme odborně vyškoleným týmem který za pomocí té nejmodernější techniky, jako je mimo vše jiné špičkově vybavená karosárna a lakovna, dostane váš vůz opět do perfektního stavu! Máme za sebou již řadu opravdu rozsáhlých a náročných oprav a vždy byli klienti s výsledkem maximálně spokojení. Jsme to samozřejmě schopni doložit fotodokumentací, nebo případným kontaktem na naše stávající spokojené klienty.

 

Půjčovna vozidel

Naštěstí jsem neboural, ale i tak bych si rád zapůjčil na nějakou dobu kvalitní a ověřený vůz za příznivou cenu

Mimo zapůjčování vozidel poškozeným po dopravních nehodách pro vás chystáme i takovou malou "autopůjčovnu" kterou může využít každý, kdo má zrovna vůz v opravě, nebo potřebuje na delší cestu lepší vůz, nebo jen prostě chce na chvíli mít k dispozici kvalitní a ověřený vůz. Přesně pro vás bude tento program brzy spuštěn a uveřejníme i seznam vozidel k zapůjčení. 

Celý tento program půjčovny vozů ještě chystáme. Již ale nyní máme pár vozidel k dispozici, které k těmto účelům můžou sloužit.

Pro více informací prosím volejte, pište... 
739 600 435  // info@nellycars.cz

Fotogalerie